Zostań Indywidualnym Darczyńcą!

Wystarczy, że co miesiąc zasilisz* nasz rachunek dowolnie wybraną przez Ciebie kwotą.

STOWARZYSZENIE CENTRUM WSPARCIA TERAPEUTYCZNEGO
Bank BNP PARIBAS
95 2030 0045 1110 0000 0399 3340

To Ty decydujesz na co zostanie przeznaczona twoja darowizna, wystarczy wpisać w tytule przelewu: darowizna na …

60 zł – to koszt jednej godziny zajęć socjoterapeutycznych

75 zł – to koszt jednego dnia ogrzania lokalu świetlicy podwórkowej (zimą)

60 zł – to koszt kateringu dla jednego dziecka w ciągu tygodnia.

*Dyspozycję zlecenia stałego składa się za pomocą  Internetowej obsługi rachunku bądź osobiście w placówce banku. W przypadku zlecenia stałego, możesz w każdej chwili zmienić wysokość przekazywanych środków, lub całkowicie z niego zrezygnować. Wszystkie formalności, są załatwiane między Państwem, a Państwa bankiem.

Twoje stałe wsparcie pieniężne w pełni zostaje przekazywane na działalność Świetlicy Podwórkowej, która prowadzona jest od grudnia 2006 roku. To miejsce jest życiową szansą i ratunkiem dla dzieciaków z ulicy.

Potrzebujemy Twojej pomocy by móc pomagać innym. Dzięki nam, dzieciaki z łódzkich ulic, mają alternatywę spędzenia wolnego czasu w bezpiecznym i przyjaźnie nastawionym miejscu  To tutaj dzieciaki z ulicy, z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznych, biednych i z różnymi problemami społecznymi, mają gwarancję stałego wsparcia. Codziennie otrzymują od nas posiłek, ciepłe miejsce, poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie, pomoc w nauce, wsparcie emocjonalne, pomoc terapeutyczną i materialną. Stale współpracujemy z kuratorami, pedagogami społecznymi, asystentami rodzin, pracownikami socjalnymi i samymi rodzinami.
Zmieniamy rzeczywistość na lepszą.

OBEJRZYJ FILM O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI!