Mimo psikusów pogodowych było rewelacyjnie. Mamy nadzieję że się Wam podobało :) Wielkie podziękowania dla dzieciaków które stanęły na wysokości zadania :) dla Kasia Kucharska bez której to wydarzenie by się nie wydarzyło i spinała wszystko na ostatni guzik :) Antonina Pawłowska która swoją wiedzą historyczną i energią dzieliła się z dzieciakami Kinga Durka która jak zawsze twardo stąpa po ziemi i po prostu ogarnia :) Agnieszka Emilia która z nieba spadła i pomagała jak tylko mogła :) Sylwester Janek który był tam gdzie trzeba i jeszcze Ania dzięki której mieliśmy takie piękne dyplomy :) oraz Marcin który dzięki swoich wrodzonym umiejętnością potrafił być w dwóch miejscach na raz :) Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Akcja- Animacja BARDZO DZIĘKUJEMY że mogliśmy być z Wami:) Do następnego razu !!!!!

Projekt sfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Mikrograntów, współfinansowanego ze środków Miasta Łodzi, realizowanego przez Centrum OPUS.

A co to za projekt?
To gra miejska „Escape Łódź” z elementami łódzkiej historii. Grę miejską poprowadzili podopieczni Świetlicy Podwórkowej, wraz z wolontariuszami i kadrą pedagogów Świetlicy Podwórkowej oaz zaproszeni inne organizację pozarządowe.

W grze miejskiej wzięli udział mieszkańcy Łodzi po wcześniejszym zgłoszeniu swojego uczestnictwa. W grze utworzono kilka grup w zależności od ilości zgłoszonych osób. Uczestnicy gry miejskiej mieli do pokonania trasę zaplanowaną na terenie Łodzi w rejonie Śródmieścia. Na tej trasie  rozstawione były stacje na, których stali wolontariusze wraz z podopiecznymi Świetlicy Podwórkowej którzy przekazywali zadania do wykonania. Zadania związane były między innymi z historią Łodzi, a także które pozwalały poznać się bliżej. Za każde zadanie przydzielana była punktacja. Dla zwycięskiej grupy przewidziano drobne upominki i nagrody. Zwieńczeniem projektu był piknik dla wszystkich uczestników i organizatorów, na którym zorganizowano poczęstunek oraz zabawy integracyjna animacyjne.